HOME Despre NoiMembriProiecteNoutățiContact
 
Contact
Nume*:
Email*:
Instituție/Companie/Organizație:
Adresa:
Număr de telefon:
 
Subiect:
Mesaj*:
 
AGENȚIA DE DEZVOLTARE DURABILĂ A JUDEȚULUI BRAȘOV

Adresa: Str. M. Kogalniceanu nr.23, Bl. C7, Cam. 101
500090 Brașov
jud. Brașov
România

Telefon: +4 02.68/47.05.05
+4 02.68/47.05.06

Fax: +4 02.68/47.05.04
 
Abonaţi-vă la newsletterul ADDJB
TRIMITERE
 
Luciana Gliga
director executiv
luciana.gliga@addjb.ro
 
Imelda Toaso
director adjunct
imelda.toaso@addjb.ro
 
Bianca Seitz
secretariat
bianca.seitz@addjb.ro
 
Ana Maria Bădic
financiar
ana-maria.badic@addjb.ro
 
Iuliana Chirițescu
agent de dezvoltare
iuliana.chiritescu@addjb.ro
 
Cristina Mircea
agent de dezvoltare
cristina.mircea@addjb.ro
 
Magda Dinu
agent de dezvoltare
magda.dinu@addjb.ro
 
Daniel Postu
agent de dezvoltare
daniel.postu@addjb.ro
 
Mariana Stan
agent de dezvoltare
mariana.stan@addjb.ro
 
ECHIPA ADDJB
 
 
VIZIUNE, STRATEGIE, ACŢIUNE
Misiunea noastră este de a sprijini dezvoltarea locală şi regională prin aplicarea principiilor dezvoltării durabile.
DESPRE NOI
Agenţia de Dezvoltare Durabilă a Judeţului Braşov (ADDJB) a luat fiinţă în luna aprilie a anului 2006, la iniţiativa Consiliului Judeţean Braşov. Asociaţie intercomunitară, Agenţia este o entitate juridică de drept privat ce are ca membri unităţi administrativ-teritoriale din judeţul Brasov. Agenţia are în prezent 54 de membri dintre care 35 sunt membri fondatori.
NOUTĂȚI
 
16.10.2017
 
27.09.2017
 
26.09.2017
CONTACT
Str. M. Kogalniceanu nr.23, Bl. C7, Cam. 101
500090 Brașov
jud. Brașov

România
+4 02.68/47.05.05
+4 02.68/47.05.06
Fax: +4 02.68/47.05.04
www.addjb.ro
www.dezvoltare-durabila.ro


contact@addjb.ro
© 2014 - Agenţia de Dezvoltare Durabilă a Judeţului Braşov
creat de Professional People
HOME Despre NoiMembriProiecteNoutățiContact